אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

שרפרפים וכיסאות ספר

זה לא סוד שלמעצבי שיער יש סדר יום עמוס ותובעני ביותר. אתם אוהבים את הלקוחות שלכם והעבודה שלכם מעוררת בכם השראה ושמחה, אבל בסוף היום... הגוף כואב, כואב, כואב. עם כיסא ספר איכותי שיתמוך ברגליים ובגב שלכם, אתם תוכלו להצטיין אפילו יותר בעבודתכם. בוולדן תמצאו מבחר של פתרונות ישיבה לספר- גם שרפרפים וגם כיסאות! ***לתשומת לבכם - משלוחים באזור המרכז בלבד!

מיין לפי
הצג בעמוד

כסא ספר לורד

כיסא ספר לורד מתוצרת A.G.V איטליה. בעל מושב מתכוון פנאומטי, בסיס הכיסא עשוי אלומיניום יצוק. הכיסא בעל מושב רחב ונוח לישיבה ממושכת + תמיכה לגב התחתון. *התמונה להמחשה בלבד! הכיסא מגיע בריפוד שחור.
₪ 2,317.00

כסא ספר קורל פנאומטי שחור

כסא אייכותי מתכוונן שחור וכסף. מושב הכסא בציפוי שחור רחב. משענת גב גבוהה. מנגנון הכסא פניאומטי. רגל הכסא כוכב 5 זרועות אלומיניום.
₪ 772.00

משענת ראש עם מנעול שחור

משענת ראש עם מנעול לכסא
₪ 524.00

שרפרף קוברה WD-1621A שחור

***לתשומת לבכם - משלוחים באזור המרכז בלבד!
₪ 854.00

שרפרף שיק אלומיניום GV

שרפרף איכותי ועמיד במיוחד, שמאפשר לספר להתמיד בשגרת יומו העמוס. השרפרף עשוי אלומיניום, מתוצרת חברת ג'ורג'יו וואצוזי האיטלקית והידועה.
₪ 2,048.00

שרפרף אוכף

שרפרף לספר/ית שמאפשר עבודה קלה ומונע עייפות רגליים. ניתן לכוון את הגובה שלו לצורך התאמתו באופן מושלם לספר/ית שמשתמש/ת בו. השרפרף מהווה מעין רגל שלישית לספר- ברגע שתשתמשו בו, לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו עד עכשיו! עכשיו עם בסיס אלומיניום וגלגלי סיליקון שקופים
₪ 1,287.00

שרפרף אוכף עם גב

שרפרף לספר\ית לנוחיות בעבודה. עם בסיס אלומיניום וגלגלי סיליקון שקופים.
₪ 1,404.00

שרפרף דרבי שחור

שרפרף תוצרת AGV איטליה עם מנגנון הרמה גז. שרפרף לספר/ית מאפשר עבודה קלה ומונע עייפות רגליים. ניתן לכוון את הגובה שלו לצורך התאמתו באופן מושלם לספר/ית שמשתמש/ת בו. שימו לב- השרפרף בתמונה הוא להמחשת הדגם, במלאי ישנו צבע שחור בלבד.
₪ 2,317.00